16 квітня 2024   09:37   402

Спортсменка із Краматорського району стала третьою на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді

З 2 по 15 квітня в місті Пореч (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді, за підсумками якого збірна Україна посіла перше загальнокомандне місце з 22 медалями: 8 золотими, 8 срібними та 6 бронзовими.

Одну з нагород до національної скарбнички принесла 17-річна Єлизавета Безверхня з Костянтинівки – студентка першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменка змінного складу відділення боксу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2024 рік.

У ваговій категорії 81 кг Єлизавета стала бронзовою призеркою. Вона перемогла суперницю з Румунії та в півфіналі поступилася представниці Польщі. Завдяки цьому виступу Безверхня виконала норматив майстра спорту України.

Тренерами боксерки Донеччини є Андрій Бичков і Денис Харькін.

Відзначимо, що в 2023 році Єлизавета Безверхня виграла чемпіонати України серед юніорок та молоді, а також була бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи.