30 квітня 2024   20:01   447

Паралімпійці Донецької області здобули дві медалі на чемпіонаті Європи з академічного веслування в Угорщині

Бахмутець Роман Полянський став переможцем у класі PR1 Men's single – в «одиночці» серед чоловіків.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

У фіналі він із часом 9 хвилин 38,87 секунд випередив суперників із Італії, Великої Британії, Франції, Ізраїлю та Німеччини. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Ярослав Коюда зі Слов’янська в класі змішаних пар PR2 Mixed double разом зі спортсменкою Волинської області Анною Айсановою посіли третє місце. З результатом 9:28.98 вони у фінальних перегонах обійшли французів, нідерландців та ізраїльтян, але поступилися британцям і німцям.

«Роман і Ярослав вже заслужили право виступити на найпрестижніших змаганнях – Паралімпійських іграх у Парижі. Спортсмени гідно представляють Україну з року в рік, проявляючи неймовірну силу духу.

Вітаю спортсменів із гідним виступом і вірю, що їм до снаги підкорити й французький п'єдестал пошани!», - привітав спортсменів Вадим Філашкін.

Світлина: World Rowing, Rowing Ukraine