29 квітня 2024   13:50   328

Вітаємо краматорців із новими спортивними досягненнями

15-25 квітня в селі Яворів, що на Львівщині, відбувся чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху.

Про це інформує Краматорська міська рада, за матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради

Майстер спорту з Краматорська, Олексій Філіппських, став чемпіоном України з шахів. Олексій у змаганнях з класичної гри здобув бронзу, а у турнірі з бліцу дістав золото.

25-26 квітня у Тячеві відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської U-20.

Представники відомої Краматорської школи боротьби під керівництвом тренерів Олега Євтушенко та Сергія Васильченко гідно виступили на цьому чемпіонаті.

Іван Цибанев у ваговій категорії 87 kg став срібним призером.
Владислав Луб у ваговій категорії 130 kg також піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани.

27 квітня завершився дорослий Кубок Європи з боулдерингу Klagenfurt 2024 (Австрія).

Змагання з боулдерингу відбуваються на стінах заввишки 4 метри. Мета спортсмена — пройти найбільшу кількість маршрутів за найменшу кількість спроб за поточний період часу.

Краматорська юна скелелазка Анастасія Кобець, тренером якої є Сергій Фомін, при дуже щільній конкуренції дорослих спортсменок, увійшла в п’ятірку сильніших, посівши 4 загальне місце!

Вітаємо краматорців-спортсменів та їх тренерів із чудовими результатами! Вперед, до нових перемог!